www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Pacientų atsiliepinmai

Gyvenau įprastą gyvenimą, dirbau fizinius darbus, reguliariai lankiausi sporto salėje. 2000 metais pajutau skausmus pusiaujyje. Buvo įtariama disko išvarža ir aš nusprendžiau operuotis. Deja, po operacijos pasijutau blogiau, nei iki jos. Po trijų mėnesių mano sveikata ėmė sparčiai blogėti. Man pasiūlė antrą operaciją ir aš jai pasirįžau. Po jos buvo šioks toks pagerėjimas, bet vis kartodavosi stiprūs skausmo priepuoliai. Man labai skaudėjo, aš vos galėjau lipti laiptais. Ėmė kristi svoris, atsirado anemija.

 

 

2002 metų birželio mėnesį nuėjau į Kočabambos mieste esantį stuburo centrą. Ieškojau galimybių pagyti. Savo ligos istoriją nusiunčiau į Kubą. Iš ten gavau pasiųlymą keisti klubo sąnarį. Man tai sukėlė šoką. Niekaip negalėjau suprasti kodėl, norėdama išsivaduoti iš juosmens skausmų, turiu ryžtis operacijai ir leisti įdėti implantą. Ir tai tik tam, kad pasijusčiau šiek tiek geriau, o ne visai išgyčiau.

Kartą, žiūrėdama televiziją, pamačiau laidą, kurioje dalyvavo alternatyvios medicinos gydytojas Juan Carlos Diamond R. Jis kalbėjo apie stuburo problemas. Tą pačią popietę, žinoma, nieko gero nesitikėdama, aš nuėjau į jo kabinetą. Mane domino tik jo nuomonė. Gydytojas man pasiūlė pradėti gydymą iš karto. Turiu pripažinti, kad jau po pirmo seanso pajutau, jog skausmas sumažėjo, ėmė atsipalaiduoti raumenys, jie stiprėjo. Dabar, po keturių gydymo mėnesių, jaučiu didžiulį pagerėjimą, be jokių problemų gali laipioti laiptais. Nebereikia nuskausminamųjų injekcijų, po truputį sumažinau kitų vaistų vartojimą. Skausmai nebeguldė manęs į lovą. Už tai esu labai dėkinga gydytojui, kuris mane išgydė. Visiems, kurie nenori patirti chirurginių traumų, patariu kreiptis į jį, nes šis metodas yra natūralus ir daugiau, nei efektyvus.

La Paz, Bolivija, 2002 m. spalio 04 d.
FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC