www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Laikysenos korekcija

Skoliozės priežastys ir pasekmės.

 

Taikydami šį metodą mes koreguojam stuburo iškrypimą, slankstelių išnirimą, o taip pat ir turime galimybę išvengti nepataisomų pasekmių.

 Viena iš didžiausių problemų, kuri kankina daugelį žmonių yra skoliozė. Japonijos Tarptautiniame Prevencinės Medicinos Institute kruopščiai tyrinėjamos skoliozės atsiradimo priežastys. Tyrimai parodė, kad 90 % jos atvejų yra gimdymo trauma, o tai reiškia, kad vaikas stuburo iškrypimą gali paveldėti iš motions, arba kitu atveju – įgyti mechaniniu būdu gimdymo metu. Kad būsimoji mama ir jos kūdikis to išvengtų, šiuos stuburo pakitimus ji turi išsigydyti iki gimdymo. Jei motinos dubens kaulai yra pasisukę (rotuoti), tikėtina, kad neštumo metu ji kentės nugaros ir klubų skausmus. Todėl siekiama, kad moterys dar iki nėštumo įgytų įprotį pasitikrinti savo stuburą. Esant problemoms, ji gali tęsti gydymą iki pat gimdymo. Šis metodas yra saugus ir kūdikiui jokios žalos padaryti negali. Tik taip galima pasiekti, kad būsimos kartos nekentėtų nuo stuburo iškrypimo.

 Kita gimdymo trauma, dėl kurios atsiranda skoliozė, labai priklauso nuo žmonių, kurie padeda vaikučiui gimti. Norėdami palengvinti gimdymą, jie įpratę naujagimį patraukti ir pasukti. Būtent šis pasukimas ir lemia pačius sunkiausius skoliozės atvejus.

 Skoliozė rodo, kad yra slankstelių pasisukimas (rotavimas). Esant tokiam pasisukimui, slankstelis kampu spaudžia diską, todėl atsiranda disko skilimai , o jei tai negydoma, tai ir disko išvarža.

 Mano darbo praktika parodė, kad dauguma diagnozuotų disko išvaržos atvejų nebūtinai turi būti gydomi operacijos būdu. Daugumos operuotų pacientų operacija neišvaduoja iš skausmų. Gydytojai nesigilina į išvaržos atsiradimo priežastis, jie tiesiog ją operuoja. Paprastai vienos operacijos neužtenka, ją seka antra, trečia, nes slanksteliai neatstatomi į vietą. Norėdamas tai pagrįsti turiu pasakyti, kad disko išvarža dažniausiai yra stuburo iškrypimo (skoliozės) pasekmė. Be abejo, yra ir kitų priežasčių disko išvaržai atsirasti. Tai ir avarijos, kritimai, kiti įvairūs nelaimingi atsitikimai, bet tokių atvejų yra nedaug.

FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC