www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Kiti susirgimai

Skrandžio opa.

 1999 metais mama atvedė savo devyniolikmetę dukrą, kuriai buvo diagnozuota antro laipsnio skoliozė. Po 7 seansų moterys skundėsi, kad jau kelis metus merginą kamuoja ir skrandžio opa. Abi pastebėjo, kad prasidėjus skoliozės gydymui, skarandžio skausmai taip pat tolygiai ėmė mažėti. Skoliozę pavyko išgydyti atlikus daugiau nei 20 seansų. Tiek seansų pakako išgydyti ir skrandžio opą.

 

 

Nemiga.

 Kartą turėjau pacientą, kuriam gydžiau nugaros skausmus. Jis skundėsi ir daugelį metų varginančia nemiga, tad norėdamas užmigti nuolat turėjo gerti migdomuosius. Pasiūliau pratęsti gydymą ir palaipsniui mažinti šių vaistų kiekį. Po 20 seansų pacientas jau pradėjo užmigti ir kietai miegodavo be jokių medikamentų.

 

Stuburo korekcijos diržų pasekmės.

 Teko gydyti pacientą, kuris laikysenos korekcijos priemonę nešiojo dvejus metus ir net miegojo su ja tam, kad sumažintų nedidelio laipsnio skoliozę. Rezultatas buvo baisus - tik nuėmus šią priemonę, skoliozė iš karto progresavo. Nusilpę raumenys (raumenų hipotonija) nesugebėjo išlaikyti stuburo, todėl šis žmogus kreipėsi į mane. Gydymas buvo ilgas, bet jo dėka buvo sustiprinti raumenys ir išgydyta skoliozė.

FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC