www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Rytų medicinos nauda

Žmogaus kūnas - nedalomas vienetas.

 Pagal rytų mediciną - žmogaus kūnas yra nedalomas "vienetas", kurio ašis yra stuburas. Visus organus vieną su kitu sieja stuburas. Visatos elementai (oras, vanduo, žemė, medis ir ugnis), esantys mūsų organizme, kūne turi išlaikyti pusiausvyrą, kuri priklauso nuo taisyklingos stuburo padėties. Tuo tarpu tradicinė medicina padalino kūną į organus: kardiologija - širdies ligų susirgimai, pulmonologija - plaučių ir pan. Būtent todėl žmonės mano, kad vieno organo veiklos sutrikimai nedaro įtakos kitų organų veiklai. Populiaru yra manyti, jog skirtingų kūno organų ligos atsiranda todėl, kad kūnas jau paseno. Taip galvoti yra klaidinga.

 Manoma, kad galvos, mėnesinių ir nugaros skausmai negali būti susiję. Norint išvengti chirurginės intervencijos ir jos pasekmių, visus tris simptomus reikia gydyti šios manualinės terapijos metodu.

Manualinės terapijos kilmė.

Galima teigti, kad manualinė terapija atsirado kartu su žmonija. Dar senosios civilizacijos ėmė taikyti gydymą rankomis. Jei žmogus patirdavo mažesnę ar didesnę traumą, kad skausmas atlėgtų, kas nors jam patrindavo skaudamą vietą. Dar senosios Turkijos pirtyse buvo daromi masažai. Atsirado žynių, kurie sugebėdavo atstatyti išnirusius sąnarius (čiurnos, peties ir pan.),netgi  buvo sugebančių daryti kai kurias stuburo manipuliacijas.

FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC