www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Sveikinimas

Sveiki užsukę į mūsų interneto svetainę!

 

Pagal rytų  mediciną žmogaus kūnas yra nedalomas vienetas, kurio ašis yra stuburas. Būtent jis sujungia visus organus vienus su kitais. Elementai (oras, vanduo, žemė, medis ir vanduo), kurie sudaro mūsų organizmą, turi sudaryti pusiausvyrą, kuri priklauso nuo taisyklingos stuburo padėties. Tradicinės medicines požiūriu,  kūnas skaidomas į organus; kardiologija - širdies susirgimai, pulmonologija – plaučių ligos  ir  t. t. Todėl žmonės dažnai galvoja, kad vieno organo veiklos pažeidimas kitiems organams įtakos nedaro.

Pasirinkdamas tai kaip pagrindą, gydytojas Juan Carlos Diamond Rivera, apibendrindamas per amžius sukauptą pasaulinę patirtį ir į ją įnešdamas šiuolaikinius pasaulinės medicinos pasiekimus, su didele sėkme ją naudoja savo praktikoje. Įkūręs stuburo ligų gydymo ir laikysenos korekcijos centrą gimtojoje Bolivijoje, jis sėkmingai padedasergantiems žmonėms ne tik tėvynėje, bet ir gausiai išvykdmas į gydomąsias sesijas įvairiose pasaulio šaloyse.

Šalia gydomosios praktikos, gydytojas Juan Carlos Diamond Rivera užsiima ir pulicistine veikla, siekdamas populiarinti sveiką gyvenimo būdą, manualinės terapijos naudą, žmogiškojo organizmo, kurio pagrindu laikomas pačios gamtos pasirinktas stuburas, reikšmę. Taip pat jis veda specialius stuburo ligų gydymo ir laikysenos korekcijos kursus.

Šis energingas, žmonėms visada pasiruošęs padėti specialistas yra nuolat atviras bendradarbiavimui, dialogui, pasikeitimui patirtimi. Maloniai kviečiame peržvelgti šios internetinės svetainės puslapius ir artimiau ir susipažinti su kvalifikuoto specialisto Juan Carlos Diamond Riveros vykdoma praktika.

FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC