www.posturecorrection.eu   www.laikysenoskorekcija.lt

Case Studies

Pirmas atvejis

1996 metais į mane kreipėsi moteris, kuri skundėsi nugaros, juosmens skausmais, gimdoje buvo rastos miomos, dėl kurių ištisus 6 mėnesius nuolat (kartais gausiai) kraujavo, ir jai buvo nustatyta anemija. Atlikus diagnostiką paaiškėjo, kad iškrypę dubens kaulai bei stuburas. Po pirmo gydymo seanso dubens kaulai buvo beveik atsatatyti ir skausmai išnyko. Po kelių dienųmoteris paskambino ir džiaugdamasi dėkojo, kad kraujavimas liovėsi.

Antras atvejis

2000 metais prieš mane stovėjo moteris, kurią kankino radikulitas. Jai buvo diagnozuota skoliozė. Moteris pasakojo, kad gydytojai aptiko kiaušidžių cistas ir jos laukia operacija. Kadangi pacientė kentė didžiulius nugaros skausmus, tai pirmiausia ji nusprendė išsigydyti stuburą, o tik po to gulti į ligoninę. Gydymas užtruko daugiau nei pusmetį. Kai moteris nuvyko į ligoninę ir jai buvo atlikti priešoperaciniai tyrimai, paiškėjo jog cistos visiškai išnyko. Nustebome visi: ir pacientė, ir ją turėjęs operuoti chirurgas, ir aš.

Trečias atvejis

Kartą į mano kabinetą vyras atlydėjo savo žmoną, kuri skundėsi stipriais nugaros skausmais. Pora  pasakojo, kad po pirmojo gimdymo moteriai išnyko mėnesinės ir jų nėra jau šešerius metus. Pacientei teko patirti įvairiausius gydymo metodus, tačiau tai negelbėjo. Mėnesinės vis neatsinaujino ir moteris niekaip negalėjo pastoti. Diagnozės metu buvo nustatyta skoliozė bei aiškiai matėsi, kad sėdmenų raumenys yra stipriai įtempti. Po trijų gydymo savaičių atsirado skausmai apatinėje pilvo dalyje. Dar po dviejų savaičių nugaros skausmai išnyko ir visų džiaugsmui, moteriai atsirado mėnesinės.

Ketvirtas atvejis

2004 metais pas mane atėjo dvidešimt vienerių metų pacientė. Ji kentė stiprius nugaros, mėnesinių ir migrenos skausmus. Menesinių metu ji dažnai būdavo guldoma į ligoninę ir ten likdavo iki ciklo pabaigos. Vos pradėjus gydymą galvos skausmai ėmė mažėti. Po mėnesio gerokai susilpnėjo nugaros skausmai, o po 6 mėnesių gydymo ir mėnesinės tapo visiškai neskausmingos.

FaLang translation system by Faboba
Design by Next Level Design Lizenztyp CC